Formy Płatności

 

W sklepie Nasady-Kominowe.pl dostępne są następujące formy płatności:

  • Za pośrednictwem systemu „płatności on-line” firmy Przelewy24.pl

Po złożeniu zamówienia w sklepie, przy wybranej opcji „Szybki Przelew Elektroniczny -  Za Pomocą Przelewy24.pl”, zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę Przelewy24.pl w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Przelewy24.pl, a żadne dane, które dotyczącą karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu Nasady-Kominowe.pl. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, rozpoczynamy realizację zamówienia.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

  • Przelew tradycyjny na konto

Po złożeniu zamówienia w sklepie, przy wybranej opcji "Przelew tradycyjny na konto", otrzymają Państwo dane dotyczące dokonania przelewu. Czasy realizacji przelewów w bankach są różne, dlatego realizacja zamówienia następuje w chwili zaksięgowania prawidłowej kwoty na koncie.

 

  • Płatność za pobraniem

Po złożeniu zamówienia w sklepie, przy wybranej opcji "Gotówka - płatne przy odbiorze towaru", płatność realizowana jest w formie gotówki bezpośrednio u kuriera.