Naczynie wyrównawcze 25 L

Kod producenta:
Cena: 464,64 zł brutto

 

Naczynie wzbiorcze wyposażone w zawór samodopełniający to niezbędny element zabezpieczeń hydraulicznych kominków z płaszczami wodnymi. Wykonane jest z wysokiej jakości blachy nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzuje się długim okresem użytkowania.

Jego zadaniem po przyłączeniu do sieci rurociągowej jest kontrola ilości wody przy uwzględnieniu jej objętości wraz ze zmianą temperatur. Tym samym na bieżąco uzupełnia zasoby płynu lub odprowadza jego nadmiar w układzie wodnym instalacji zasilającej komin z płaszczem wodnym. Do urządzenia dołączony jest odporny pływak wyposażony w zawór automatycznego uzupełniania powyższego układu, który dodatkowo wykazuje się wysokim współczynnikiem pływalności.

 
Naczynie wyrównawcze 25 litrów - kwasoodporne
Parametry:
  • Materiał: stal kwasoodporna 1.4404
  • Wymiary (w mm): 470x230x275

 

Naczynko wyrównawcze to kluczowy element każdej instalacji grzewczej, zarówno w kominkach z płaszczem wodnym, jak i w systemach centralnego ogrzewania (CO). Nasze naczynie wyrównawcze 25l wykonane z kwasoodpornej stali 1.4404 zapewnia niezawodność i długowieczność. Oferujemy naczynia wyrównawcze dostosowane do indywidualnych potrzeb, które można znaleźć również w Castoramie. Naczynko do pieca, takie jak nasze naczynie wyrównawcze do CO, to gwarancja stabilności i bezpieczeństwa całego systemu grzewczego. Wybierając nasze produkty, stawiasz na najwyższą jakość i precyzję wykonania.

 

Uwaga! Istnieje możliwość produkcji pod indywidualne wymiary.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie: